Topos

nowy numer TOPOSU  wraz z tomikami
JADWIGI NOWAK
ARTURA DANIELA LISKOWACKIEGO

Dwumiesięcznik literacki „Topos” oraz Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zapraszają do wspólnego uczczenia 200. rocznicy urodzin Cypriana Kamila Norwida.

24 września 2021 r. o godz. 17.00 w Dworku Sierakowskich spotkamy się z Finalistami i Finalistkami szóstej edycji Konkursu poetycko-plastycznego Wiersz+Obraz pod hasłem „Fortepian Szopena”. Na wystawie pokonkursowej czeka na Państwa ponad czterdzieści wizualnych propozycji artystów z całej Polski. Podczas wydarzenia Jury w składzie: Aleksandra Prusinowska, Roswita Stern, Stanisław Seyfried i Krzysztof Kuczkowski ogłosi i uhonoruje tegorocznych Laureatów Konkursu.

O godz. 18.00 zapraszamy do udziału w wieczorze poetycko-muzycznym. Krzysztof Gordon – aktor związany z gdańskim Teatrem Wybrzeże – zaprezentuje aktorską interpretację dwóch wierszy Norwida: „Fortepian Szopena” oraz „Moja piosnka (ll)”. Recytacja oprawiona zostanie recitalem Chopinowskim w wykonaniu Piotra Pawlaka – wybitnego pianisty, laureata wielu krajowych i międzynarodowych konkursów muzycznych.

 

Spotkanie z Norwidem
24 września 2021 r., Dworek Sierakowskich
Wernisaż: godz. 17.00
Wieczór poetycko-muzyczny: godz. 18.00
Wstęp wolny

 

Konkursy

Tytuł konkursu Nadsyłanie zgłoszeń do Pozostało dni
XVII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Struna Orficka” im. Wojciecha Bąka Ostrów Wielkopolski 2022 niedziela, 31 lipiec 2022 75 -

Prenumerata

W związku z planowaną zmianą numeru konta bankowego prosimy o wstrzymanie się z wpłatami na prenumeratę dwumiesięcznika literackiego „Topos” za rok 2022 oraz zamówieniami wydawnictw.

O szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce na naszej stronie www.topos.com.pl oraz Facebook.

facebook icon seeklogo

czesi

FLASH ADV