Topos

nowy numer TOPOSU  wraz z tomikami
JADWIGI NOWAK
ARTURA DANIELA LISKOWACKIEGO

Gratka dla miłośników dobrej literatury, zwłaszcza zaś poezji!

Już za kilka dni ukaże się nowy zeszyt dwumiesięcznika literackiego „Topos” o zwiększonej objętości i aż z trzema tomami wierszy. Cena czasopisma nie ulega zmianie.

W numerze m.in. kontynuacja tematu CZESI. Tym razem bohaterami numeru są Štĕpánek, Doležal, Mazal, Kroutvor, Hrabal, Deml i Zahradníčkova.

Prawdziwym rarytasem są „Powroty w «domowe progi»”, opracowane przez Krzysztofa Burka i po raz pierwszy podane do druku fragmenty dzienników wybitnego krytyka literackiego Tomasza Burka.

W numerze m.in. relacja z gali wręczenia Nagrody ORFEUSZ im. K. I. Gałczyńskiego oraz laudacje Antoniego Libery, Bronisława Maja, Jarosława Ławskiego, Anny Legeżyńskiej i Marka Zagańczyka.

Miłośnicy dobrej poezji i kolekcjonerzy Biblioteki „Toposu” razem z czasopismem otrzymają nowe tomy wierszy Krzysztofa Budziakowskiego „Choć nasze łodzie przeciekają… notatki lipnickie” ilustrowane obrazami Tadeusza Boruty i z posłowiem Józefa Barana, Mirosława Dzienia „Ptaki, ptaszki” oraz „Żywioły” Macieja Mazurka.

Do numeru zostały dołączone aż trzy tomy poezji Biblioteki „Toposu”:
– „Choć nasze łodzie przeciekają… notatki lipnickie” Krzysztofa Budziakowskiego
– „Ptaki, ptaszki” Mirosława Dzienia
– „Żywioły” Macieja Mazurka.

 

 Budziakowski choc nasze lodzie cover NET 1Miroslaw dzien Ptaki ptaszki cover 1Maciej Mazurek Zywioly cover 1

 

 

 

 

 

 

 

„Topos” można zamawiać już dziś, pisząc na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Cena: 19 zł

Konkursy

Tytuł konkursu Nadsyłanie zgłoszeń do Pozostało dni
XVII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Struna Orficka” im. Wojciecha Bąka Ostrów Wielkopolski 2022 niedziela, 31 lipiec 2022 75 -

Prenumerata

W związku z planowaną zmianą numeru konta bankowego prosimy o wstrzymanie się z wpłatami na prenumeratę dwumiesięcznika literackiego „Topos” za rok 2022 oraz zamówieniami wydawnictw.

O szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce na naszej stronie www.topos.com.pl oraz Facebook.

facebook icon seeklogo

czesi

FLASH ADV