Topos

Topos 159 cover 1

nowy numer wraz z tomikami
BOGDANA JAREMINA
LESZKA A. MOCZULSKIEGO
I ALEKSANDRY ZIŃCZUK

Obszerną relację z Festiwalu Poezji w Sopocie zamieścił tygodnik „Gość Niedzielny” z 1 października br.

Szymon Babuchowski, w obszernym tekście zatytułowanym „Wierszem o najważniejszym”, pisze m.in.: „- A co jeśli Boga nie ma? – zapytał nagle ktoś z sali. I sprowokował ożywioną dyskusję, w której padały niemodne słowa: duchowość, zbawienie, wiara. Kto dziś tak mówi o literaturze? Takie rzeczy tylko na Festiwalu Poezji w Sopocie”. O istotności imprez festiwalowych hasłowo mówią same tytuły podrozdziałów przytaczanego tekstu: „Poezja to sprawa sensu”, „Powiedz, co ważne”, „Zaufać słowu”, „Zmęczeni banałem”. Temat tegorocznego Festiwalu powielany na plakatach, banerach, gadżetach: torbach, piórach, notatnikach, listownikach etc. brzmiał: „O rzeczach najważniejszych”. I tak rzeczywiście było.

[„Gość Niedzielny”, nr 39 z 1 października 2017 r.]

Zamówienia

Wszelkie informacje dotyczące archiwalnych numerów czasopisma oraz tomików poetyckich dostępne są pod adresem: prenumerata@tps-dworek.pl

Numery archiwalne „Toposu” (bez tomików w cenie 10 zł za sztukę) oraz tomiki poetyckie (w cenie 10 zł za sztukę) można zamówić pod adresem prenumerata@tps-dworek.pl. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo informację o koszcie przesyłki, całkowitej kwocie przelewu, oraz podane zostaną dane do przelewu.

Szczegółowe spisy treści najnowszych i archiwalnych numerów „Toposu” oraz spis książek z serii „Biblioteka Toposu” znajdziesz w zakładce Archiwum „Toposów” , Biblioteka „Toposu” oraz w Katalogu czasopism kulturalnych.

Prenumerata

Wciąż można zamówić prenumeratę „Toposu". 
Prenumerata roczna obejmuje 6 kolejnych numerów
z dołączonymi gratis książkami z serii Biblioteki „Toposu”. 

Dane do przelewu: 
Nazwa odbiorcy – Towarzystwo Przyjaciół Sopotu
ul. J. Czyżewskiego 12
81-706 Sopot

Nr rachunku odbiorcy: 
Bank Zachodni WBK S. A.: 78 1500 1706 1217 0006 3736 0000
Tytułem: Prenumerata

Kwota: 90 zł (koszty wysyłki pokrywa Wydawca)
Prenumerata zagraniczna 180 zł

Po wykonaniu przelewu prosimy o przesłanie
aktualnego adresu do wysyłki czasopisma
na adres: prenumerata@tps-dworek.pl 

FLASH ADV