Topos

Topos 159 cover 1

nowy numer wraz z tomikami
BOGDANA JAREMINA
LESZKA A. MOCZULSKIEGO
I ALEKSANDRY ZIŃCZUK

Hasłem tegorocznego 9. Festiwalu Poezji w Sopocie były „rzeczy najważniejsze”.

Nie definiujemy ich. Nie przesądzamy, czy są nimi, jak podpowiadał C.K. Norwid, poezja i dobroć, czy może jak przekonywał Szekspirowski Poloniusz – wierność samemu sobie, choć naturalnie jesteśmy przekonani, że wszystkie one są nadzwyczajnie ważne i jedne bez drugich obejść się nie mogą. Podczas Festiwalu odbywały się rozmowy o tym, co jest istotne, co konstytuuje nas jako ludzi piszących, co pozwala oprzeć się płyciznom dookolnego świata. Szukaliśmy tego co buduje, nie tego, co burzy.

Stworzyliśmy kronikę festiwalową, która jeszcze przez jakiś czas będzie nam przypominała ostatnie wydarzenia.

DZIEŃ 1

DZIEŃ 2

DZIEŃ 3

Każdy z dotychczasowych Festiwali Poezji był świętem tych, którzy piszą, i tych, którzy czytają. Było tak i tym razem. Dziękujemy za uczestniczenie w wydarzeniach festiwalowych: spotkaniach autorskich, premierach książek, pokazach, działaniach teatralnych i muzycznych. Dziękujemy za Państwa życzliwą obecność, za współtworzenie atmosfery prawdziwego święta poezji.

Zamówienia

Wszelkie informacje dotyczące archiwalnych numerów czasopisma oraz tomików poetyckich dostępne są pod adresem: prenumerata@tps-dworek.pl

Numery archiwalne „Toposu” (bez tomików w cenie 10 zł za sztukę) oraz tomiki poetyckie (w cenie 10 zł za sztukę) można zamówić pod adresem prenumerata@tps-dworek.pl. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo informację o koszcie przesyłki, całkowitej kwocie przelewu, oraz podane zostaną dane do przelewu.

Szczegółowe spisy treści najnowszych i archiwalnych numerów „Toposu” oraz spis książek z serii „Biblioteka Toposu” znajdziesz w zakładce Archiwum „Toposów” , Biblioteka „Toposu” oraz w Katalogu czasopism kulturalnych.

Prenumerata

Wciąż można zamówić prenumeratę „Toposu". 
Prenumerata roczna obejmuje 6 kolejnych numerów
z dołączonymi gratis książkami z serii Biblioteki „Toposu”. 

Dane do przelewu: 
Nazwa odbiorcy – Towarzystwo Przyjaciół Sopotu
ul. J. Czyżewskiego 12
81-706 Sopot

Nr rachunku odbiorcy: 
Bank Zachodni WBK S. A.: 78 1500 1706 1217 0006 3736 0000
Tytułem: Prenumerata

Kwota: 90 zł (koszty wysyłki pokrywa Wydawca)
Prenumerata zagraniczna 180 zł

Po wykonaniu przelewu prosimy o przesłanie
aktualnego adresu do wysyłki czasopisma
na adres: prenumerata@tps-dworek.pl 

FLASH ADV