Topos

Topos 153

nowy numer wraz z tomikami
JANUSZA NOWAKA
i KRZYSZTOFA KUCZKOWSKIEGO

Na łamach gazety „Akant” Mateusz Wabik recenzuje „Rzeki Portugalii”. Autor skupia się głównie na akcentach muzycznych. Szczególnie zajmują go nawiązania do polskiego big beatu i światowego rock’n’rolla. I przyznać trzeba, że M. Wabik jest w tych zagadnieniach kompetentny, zauważa np.: „Zwolennicy Dawida Bowiego to twórcy nawiązujący do poetyki Andrzeja Sosnowskiego, fani Iggy Popa to poeci podrabiający idiom Marcina Świetlickiego (…) obydwie estetyki: glam rocka i punk polaryzowały fanów rocka w latach 70-tych. (…) Janusz Drzewucki nie opisuje lat 70-tych w muzyce w Polsce, ale nawiązuje do estetyki rocka z tamtych lat, by opisać polaryzację dzisiejszych postaw poetyckich”. Bingo!

[„Akant” 5(239)2016]

Zamówienia

Wszelkie informacje dotyczące archiwalnych numerów czasopisma oraz tomików poetyckich dostępne są pod adresem: prenumerata@tps-dworek.pl

Numery archiwalne „Toposu” (bez tomików) oraz tomiki poetyckie w cenie 10 zł można zamówić dokonując przelewu na nasze konto. W rubryce „Tytułem” należy wpisać numer „Toposu” np. 6/2008 lub tytuł tomiku. Zamówienie zostanie wysłane na adres nadawcy podany w przelewie (jeżeli adres do wysyłki jest inny - prosimy o kontakt na adres: prenumerata@tps-dworek.pl).

Szczegółowe spisy treści najnowszych i archiwalnych numerów „Toposu” oraz spis książek z serii „Biblioteka Toposu” znajdziesz w zakładce Archiwum „Toposów” , Biblioteka „Toposu” oraz w Katalogu czasopism kulturalnych.

Prenumerata

Wciąż można zamówić prenumeratę „Toposu". 
Prenumerata roczna obejmuje 6 kolejnych numerów
z dołączonymi gratis książkami z serii Biblioteki „Toposu”. 

Dane do przelewu: 
Nazwa odbiorcy – Towarzystwo Przyjaciół Sopotu
ul. J. Czyżewskiego 12
81-706 Sopot

Nr rachunku odbiorcy: 
Bank Zachodni WBK S. A.: 78 1500 1706 1217 0006 3736 0000
Tytułem: Prenumerata

Kwota: 90 zł (koszty wysyłki pokrywa Wydawca)
Prenumerata zagraniczna 180 zł

Po wykonaniu przelewu prosimy o przesłanie
aktualnego adresu do wysyłki czasopisma
na adres: prenumerata@tps-dworek.pl 

FLASH ADV
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player